Innovation Greenland

Attaveqarfigisigut

Christian Wennecke

Pisortaq
- Ulluinnarni aqutsisoq
- Inuussutissarsiortunik aamma
ilisimatusartunik suleqatigiinneq

Oqarasuaat: +299 34 28 78
Mobil: +299 56 23 78
E-mail: christian@innovation.gl

Gorm Geisler Vold

Siunnersorti
- Tapiissutit
- Innovation Centerimi ingerlatsisoq


Oqarasuaat: +299 34 28 75
Mobil: +299 54 84 06
E-mail: gorm@innovation.gl

Paninnguaq Høegh

Siunnersorti
- Attaveqatigiinneq nittarsaanerlu
- Aallarnisaasunut pikkorissaatitsinerit, attaveqatigiinnissamut naapisitsinerit

Oqarasuaat: +299 34 28 76
Mobil: +299 54 84 05
E-mail: paninnguaq@innovation.gl

Tukummeq Olsen

Siunnersorti
- Tapiissutit
- Covid-19-imut ikiorsiissutit


Oqarasuaat: +299 34 28 73
Mobil: +299 54 84 08
E-mail: tukummeq@innovation.gl

Arne Guldmann Petersen

Siunnersorti
- Tapiissutit
- Covid-19-imut ikiorsiissutit

Oqarasuaat: +299 34 28 74
E-mail: arne@innovation.gl

Augusta Louise Lundblad

Siunnersorti
- Aallarnisaasunik ineriartortitsineq
- Inuussutissarsiortunik siunnersuisunut piginnaasaanik ineriartortitsisoq

Oqarasuaat: +299 34 28 77
Mobil: +299
E-mail: Augusta@Innovation.gl

Jan Mørch Petersen

Siunnersorti avataaneersoq
- Nunat assigiinngitsuniit tapiissutit
- NORA aamma NPA

Mobil: +299 53 87 08
E-mail: jan@progreenland.gl

Naatsorsuusiorfik

Immikkoortortaqarfia
Akiligassat uunnga nassiutissavasi
E-mail: rengskab@innovation.gl
Faktura uunnga nassiutissavasi
E-mail: Faktura@innovation.gl
Oqarasuaat: +299 34 28 95
Scroll to Top